З нетерпінням у Смизі чекали на по-справжньому домашній поєдинок Національної ліги майбутнього. Працівники стадіону виконали велику роботу, підготувавши газон до ідеального стану. Втім, свої корективи внесла погода: сильний поривчастий вітер і періодичний дощ ускладнили гру та певною мірою вплинули на перебіг двоматчевого протистояння з командами КДЮСШ «Березне».

Футболісти старшої вікової групи розпочали свій двобій з певними тактичними прорахунками. Смижанам , щоб вийти у плей-офф з першого місця потрібно було здобути бодай очко. А березнівчани в останню мить втратили шанси на продовження боротьби за трофеї.

Сімнадцятирічні юнаки протягом усього поєдинку демонстрували характер, майстерність і вміння контролювати м’яч. Боротьба точилася на кожному клаптику поля, а гра проходила з перемінною ініціативою: то одна, то інша команда брала м’яч під свій контроль. Попри високу напругу, великої кількості гольових моментів уболівальники не побачили. Проте, інтрига зберігалася до фінального свистка, який зафіксував безгольову нічию. Цей результат для господарів мав присмак перемоги, адже дозволив виконати турнірне завдання.


Натомість вихованці смизького клубу молодшої вікової групи ще за кілька турів до завершення групового етапу гарантували собі місце у плей-офф. Тож на домашній матч вони виходили впевнено, у статусі фаворитів. Швидкий забитий гол додав команді впевненості, після чого смижани повністю диктували хід гри. Спокійно та впевнено, на класі, вони довели матч до переконливої перемоги -3:0.


Вітаємо команду з успішним завершенням групового етапу та впевненим виходом до плей-офф. Уже визначилися й суперники на наступну стадію. В 1/8 фіналу команди стартують із виїзних поєдинків уже цієї неділі: U-15 зіграє проти КЗ ДЮСШ «Рух-2» (Львів), а U-17 поміряється силами з ДЮСШ «Підгір’я» (Сторожинець) СК «Чернівці».


Генеральний спонсор ФК «Єврошпон-Смига» – ПрАТ «Єврошпон-Смига».

Автор: Олена Василечко (Левкова)

12 переглядів
levkova
26 Квітня, 2026