Завершальний етап весняного турніру «Я-Патріот» серед наймолодших футболістів 2019 року народження став справжнім святом дитячого футболу, емоцій та щирих посмішок. Саме цей вік про перші кроки у грі, про любов до м’яча і про ті моменти, які запам’ятовуються.

Участь у турнірі взяли 9 команд, кожна з яких отримала чудову можливість не лише насолодитися грою, а й випробувати свої сили у матчах проти всіх учасників. Завдяки коловій системі, де кожна команда провела по 8 поєдинків, зберігалася максимальна об’єктивність і справедливість у визначенні підсумкових місць. Кожна гра була особливою , з емоціями, боротьбою та великою кількістю забитих м’ячів.

Окремої уваги заслуговує формат визначення переможця у разі нічиєї. Додатково пробивалась серія пенальті, яка додавали ще більше азарту та інтриги. Переможець у такій серії отримував 2 очки, а команда, яка поступалася -1. Це дозволяло зберігати баланс і мотивувало боротися до останнього удару.

Для зовсім юних футболістів цей турнір став безцінним досвідом. Хтось забив свій перший гол, хтось вперше відчув смак перемоги, а для когось це були дебютні нагороди.

Підсумкова турнірна таблиця (фото нижче) чітко відобразила розстановку сил. Абсолютно впевнено, здобувши перемоги у всіх матчах, чемпіоном стала ФА «Олімп». Срібні нагороди виборов ФК «Чемпіон» (Тернопіль), який пройшов турнір без жодної поразки. Бронзовими призерами стали представники столиці — ФК «Динамік» (Київ), продемонструвавши якісну та стабільну гру протягом усього турніру.

Щиро дякуємо всім командам, тренерам та батькам за ці яскраві тижні футболу у Смизі. Окрема подяка за небайдужість та фінансову допомогу, яка спрямована для наших захисників, є надзвичайно важливою та цінною.

Попереду ще більше нових подій, розвитку та турнірів. Ми не зупиняємось і вже зовсім скоро нас чекає неймовірна подія і ми знову зустрінемось на футбольних майданчиках у Смизі ⚽

Генеральний спонсор ПрАТ «Єврошпон-Смига».

Автор: Олена Василечко (Левкова)

9 переглядів
levkova
27 Квітня, 2026