
Цього свята з нетерпінням чекали усі вболівальники. Матчі-відповіді плей-офф, ще й на рідному домашньому стадіоні. Чудова погода, рідні люди поруч, неймовірна атмосфера та підтримка, яка відчувалась у кожному моменті. Саме заради таких емоцій і живе футбол.
Першими на поле вийшли футболісти U-17. Уже на 10 хвилині Головчицький Артем подарував трибунам справжній вибух емоцій-неймовірний удар із дальньої відстані, воротар не зміг зафіксувати м’яч, і той опинився у сітці воріт. Стадіон просто шалів від радості.
Другий гол прийшов уже у другому таймі після грубої помилки суперників. Наші футболісти перехопили м’яч, а Сідлярук Владислав холоднокровно реалізував вихід один на один. Остаточну крапку поставив Іванов Денис. Після подачі з кутового від Іванюка Станіслава він головою відправив м’яч у сітку воріт. Впевнена та яскрава перемога -3:0, і заслужений вихід далі.
Наступними свій матч розпочали футболісти U-15. На них чекало значно складніше завдання, адже у першій грі команда зазнала мінімальної поразки – 2:1. Напруга відчувалась із перших хвилин.
На 30 хвилині арбітр призначає пенальті у наші ворота, і суперник використовує свій шанс. Здавалося, ситуація стає ще складнішою. Але смижани не здались. На 16 хвилині другого тайму команда зрівнює рахунок , курйозний, але такий важливий гол, коли м’яч пролітає повз ніг воротаря. 1:1 та цього все ще було недостатньо.
І коли вже здавалося, що часу майже не залишилось, сталося справжнє футбольне диво. На останній хвилині матчу наші футболісти забивають вдруге. Радості не було меж , емоції переповнювали кожного, а футболісти U-17 просто вибігли на поле святкувати разом із командою.
Та попереду чекала ще серія пенальті: нервова, виснажлива, така, що здавалося, ніколи не завершиться. Було пробито неймовірну кількість 11-метрових, але, на жаль, цього разу фортуна була не на нашому боці.
Отже, U-17 продовжує свою боротьбу вже у 1/4 фіналу, а для U-15 цей шлях завершується. Але завершується з високо піднятою головою, характером та боротьбою до останньої секунди.
Щиро дякуємо усім, хто підтримував наші команди. Атмосфера цього дня була просто неймовірною. Особливо хочеться відзначити наших одноклубників, які палко, емоційно та по-особливому підтримували команди протягом усього матчу. Саме такі моменти об’єднують футбольну родину та залишаються у пам’яті назавжди.
Генеральний спонсор ПрАТ «Єврошпон-Смига».
Автор: Олена Василечко (Левкова)
