Дитячо-юнацький футбольний клуб «Єврошпон-Смига» продовжує свій шлях у плей-офф Національної ліги майбутнього серед команд Першої ліги. У матчі-відповіді 1/4 фіналу сімнадцятирічні смижани вирушили на Житомирщину, до міста Коростень, де на них чекали однолітки з ФК «МАЛ».

Перший поєдинок між цими суперниками у Смизі завершився результативною нічиєю – 2:2. Варто нагадати, що тоді нашим землякам вдалося врятувати матч на останніх секундах компенсованого часу. Тож зустріч у відповідь обіцяла бути надзвичайно непростою. Суперники вже добре вивчили сильні та слабкі сторони один одного, а смижанам доводилося вирішувати долю путівки до півфіналу на виїзді.

Стартові хвилини одразу окреслили стиль гри обох колективів. Господарі діяли більш прямолінійно та вертикально, намагаючись якомога швидше доставити м’яч у лінію атаки й використати швидкість свого форварда. Натомість смижани залишилися вірними власному стилю – технічному та комбінаційному футболу, із поєднанням індивідуальних дій, коротких і розрізних передач та активним використанням флангів. Такий малюнок гри виглядав більш цілісним і привабливим. Утім, попри небезпечні моменти з обох сторін, перша половина зустрічі минула без забитих м’ячів.

Другий тайм виявився значно емоційнішим і багатшим на події. Уже на 45-й хвилині нашим землякам вдалася блискуча контратака. Після кількох швидких перепасовок у штрафному майданчику суперника на ударній позиції опинився Станіслав Іванюк, який точним ударом у дальній кут відкрив рахунок – 0:1.

Втім, перевага гостей тривала недовго. Уже за кілька хвилин нападник господарів красивим ударом відновив рівновагу -1:1.

На 56-й хвилині після удару воротар господарів відбив м’яч просто на Владислава Сідлярука, який головою переправив його у сітку , але гол було не зараховано. Менше як через 10 хвилин той же Владислав на добиванні подвоює рахунок.

Завершальні хвилини матчу тримали у напрузі до самого фінального свистка. Юнаки з Коростеня кинули всі сили на те, щоб врятувати поєдинок і перевести його у серію післяматчевих пенальті. Біля воріт смижан розпочався справжній штурм, однак наші футболісти діяли самовіддано та дисципліновано в обороні. Більше того — суперник залишав вільні зони, якими гості скористалися у швидкій атаці, поставивши остаточну крапку у матчі — 1:3.

Надзвичайно важлива та вольова перемога на виїзді приносить «Єврошпону-Смизі» путівку до півфіналу. Команда продовжує свій шлях, а попереду нові випробування та нові можливості для великих перемог.

Генеральний спонсор ПрАТ “Єврошпон-Смига”

Автор: Олена Василечко (Левкова)

18 переглядів
levkova
24 Травня, 2026