Сьогодні відбулися перші матчі ДЮФЛУ серед вікових категорій U-17 та U-15 між командами ФК «Єврошпон-Смига» та ДЮСШ Старокостянтинів❗️🇺🇦

Це були неймовірно емоційні та напружені ігри, де обидві вікові категорії показали високий рівень підготовки та жагу до перемоги.

У віковій категорії U-17 гра виявилась дуже напруженою, ведучи рахунок 2:0 , єврошпонівці наприкінці першого тайму пропустили гол, у другому таймі рахунок став не на користь «Єврошпон-Смига» і кількість забитих мʼячів у ворота зросла, перемогу здобула команда Старокостянтинів з рахунком 4:2🏆

Що стосується команди U-15, то вдача була на стороні команди «Єврошпон-Смига» із самого початку, тому кінцевий рахунок став 8:0.

Новий сезон розпочався і ми вітаємо всіх учасників за прекрасну гру та бажаємо успіхів у майбутніх матчах❗️

Окрема подяка Збройним Силам України, за спокій та можливість проведення матчів.

Генеральний спонсор ФК «Єврошпон-Смига» — ПрАТ “Єврошпон-Смига”!

Автор: Даша Спітчак