Протягом цього тижня ФК «Єврошпон-Смига» зіграв по два матчі ДЮФЛУ.
   В неділю наші футболісти завітали на північ Рівненщини та порівнювали сили із командами , які на даний час перебувають серед лідерів турнірної таблиці – КОЛІФКС Костопіль.
    U-17 розпочали більш ніж впевнено. Хороша комбінаційна гра дозволила відкрити рахунок. Здавалося б , все під контролем та наприкінці матчу фол від смижан, який закінчився пробиттям 11-метрового удару. Гра завершилась нічийним результатом – 1:1.
     U-15 вже на перших хвилинах вразили ворота костопільчан. Гра була сильна технічно. Перша половина зустрічі залишилась не змінною. Другий тайм був багатий на атаки від обох команд. Попри це, лише наприкінці матчу смижани подвоїли рахунок – 2:0.

9 жовтня наші земляки зіграли перенесені матчі. ФК «Єврошпон-Смига» приймав у себе всім відомий ФК «Полісся» м. Житомир.
Старша вікова категорія намагалась використовувати свої моменти по максимуму. Хоча велику кількість реалізувати не вдалось. Вівши у рахунку 2:0, смижанам не вдалось зберегти перемогу – 2:2.
   Футболісти U-15 зіграли матч дуже вдало. Суперники  із Житомира не вразили своєю активністю на нашій половині поля. Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу юних смижан – 5:0 та одноосібне лідерство у своїй віковій категоріїї. 13 жовтняу Смизі пройде домашній матч ДЮФЛУ із ФК Вараш –РАЕС.

Генеральний спонсор ФК «Єврошпон-Смига» – ПрАТ «Єврошпон-Смига».

Автор: Олена Василечко (Левкова)