Дитячо-юнацький футбольний клуб «Єврошпон-Смига» продовжує свій шлях у плей-офф Національної ліги майбутнього серед команд Першої ліги. У матчі-відповіді 1/4 фіналу сімнадцятирічні смижани вирушили на Житомирщину, до міста Коростень, де на них чекали однолітки з ФК «МАЛ». Перший поєдинок між цими суперниками у Смизі завершився результативною нічиєю – 2:2. Варто нагадати, що тоді нашим землякам вдалося…
